Mobil Uygulama Geliştirme

Başarıya giden en hızlı rotaya odaklanıyoruz, zamanınıza saygı duyuyor ve projenizi başarıya ulaştırıyoruz.

10 senelik tecrübemizle, fikirlerinizi ve işletmenizin ihtiyaçlarını hayata geçirirken modern tasarımları uyguluyor, yeni kod sistemleri ile yazılımınızı güncel tutuyor ve kullanıcı deneyimi ile ürününüzün kullanılabilirliğini en üst seviyede tutuyoruz.


01

iOS & Android Uygulama Geliştirme

İhtiyacınıza yönelik iOS ve Android mobil uygulamanız profesyonel ekibimizce en son teknoloji trendleri doğrultusunda geliştirilir.

02

Güncelleme & Yenileme

Mobil uygulamalar, kullanıcı deneyinimini ve memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için sürekli canlı ve sürekli güncel tutulması gereken yazılımlardır. Kullanıcılarınızın talepleri doğrultusunda gerekli bakım ve desteği sağlayarak uygulamalarınızın her zaman güncel kalmasını sağlıyoruz.

03

Analitik & Raporlama

Android veya iOS uygulamanızı yayınladıktan sonra iletişimi koparmıyoruz. En etkin sistemlerle analiz edilen uygulamalarınızda düzenli olarak geri dönüşüm oranları, ziyaretler, kullanıcı davranışları ve diğer metrikler detaylı olarak raporlanır. Bu veriler doğrultusunda gerekli güncellemeler yapılır.

Ne Yapıyoruz ?

İş süreci modellerimizi nasıl oluşturduğumuz hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve daha fazlasını öğrenin.

Android ve iOS platformlarında, inovatif mobil çözümler ile işinizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Mobil uygulama geliştirme ekibimizin, farklı sektör deneyimleri sayesinde, iş fikri ve iş modeliniz için doğru mobil çözümler geliştiriyor, bütün mobil platfromlar için kullanımı kolay, ihtiyacı karşılayan mobil kullanıcı deneyimini yaşatıyoruz.

Gelişen mobil uygulama dünyasının dinamiklerini yakından takip ediyor, mobil teknolojilerin sunduğu bütün imkanları kullanarak yenilikçi çözümlerle mobil platformlarda fark yaratmanızı sağlıyoruz. İş fikrinizi mobile entegre ederken, hız ve güvenlik önceliğimiz, erişilebilirlik olmazsa olmazımızdır.

İş ortaklarımız

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Lütfen ad kısmını doldurun.
Lütfen soyad kısmını doldurun.
Geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekiyor.
Lütfen bir konu seçin
Lütfen mesaj alanını boş bırakmayınız.
Bu kısmı onaylamalısınız

* gerekli kısımlar.

Adres
Çukurambar Mahallesi, Öğretmenler Caddesi, No: 14/A, Çankaya/Ankara
Telefon

0 (312) 963 18 80