Hakkımızda

Severek Kodluyoruz

Sadece projelerinizi hayata geçirmiyoruz. Geliştirdiğimiz projelerden hem keyif alıyor hem deneyim kazanıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz.

Genç ve dinamik yazılım dahilerinden, tasarım uzmanlarından, en detaycı test ve ürün analistlerinde bir takım kurduk. Tek hedefimizi çok çalışarak en muhteşem ve sadece kendimizin değil herkesin seveceği işler çıkartmaya adadık. Türkiye'de mobil ve web uygulama alanında bir çok sektörde isimlere hizmet Veren ekibimiz markalar için topluluklar yaratmaya, doğru stratejiyle markaların hedeflerini büyütmeyi sağlar.

Fikrinizin hayata geçebilmesi için
3 altın kuralı uyguluyoruz.

01

Planlama/Analiz

Gideceği limanı bilmeyene hiçbir rüzgardan fayda gelmez. - Montaigne

02

Tasarım

Birileri için ürün dizayn etmek gerçekten zor. Çoğu zaman insanlar sen gösterene kadar ne istediklerini bilmezler. - Steve Jobs

03

Üretim & Sürdürülebilirlik

Kaliteli olmayan üretimler, her zaman daha fazla paraya mal olur. - Philip Crosby

Önce planlama, sonra kodlama.

Üretim aşamasına gelene kadar bir takım olarak çalışarak fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

10 senelik tecrübemizle, fikirlerinizi ve işletmenizin ihtiyaçlarını hayata geçirirken modern tasarımları uyguluyor, yeni kod sistemleri ile yazılımınızı güncel tutuyor ve kullanıcı deneyimi ile ürününüzün kullanılabilirliğini en üst seviyede tutuyoruz.

Bir yazılımı 'bir - iki' ayda hayata geçirip sonrasında hata ayıklamak yerine, isteklerinize yönelik çalışmalarımızla, emin adımlarla hayellerinizi sürdürülebilirlik ilkeleriyle kodluyoruz.

Bir fikriniz mi var? Birlikte planlayalım.